Diğer Haberler

Fenerbahçe’de beklenmedik ayrılık yaşandı!

Sarı lacivertli takımda sürpriz bir ayrılık yaşandı! Fenerbahçe denemeye aldığı genç savunma oyuncusunu beğenmedi. Fenerbahçe 18 yaşındaki savunmacı ile yollarını ayırdı.

Fenerbahçe’de transfer çalışmaları tüm hızıyla sürerken sürpriz bir gelişme yaşandı. Bir süredir A Takım için deneme idmanlarına çıkan genç stoper beğenilmedi. Fenerbahçe, İsrailli savunmacıyla yollarını ayırdı.

FENERBAHÇE’DE SÜRPRİZ AYRILIK

Kadrosunu güçlendirmek adına transfer hamlelerini sürdüren Fenerbahçe’de son dakika gelişmesi yaşandı. Yağız Sabuncuoğlu’nun haberine göre Sarı-Lacivertliler, Maor Yashilirmak ile yollarını ayırdı. 18 yaşındaki stoper bir süredir Fenerbahçe ile deneme idmanlarına çıkıyordu.

FENERBAHÇE GENÇ STOPERİ BEĞENMEDİ

Fenerbahçe, İsrail’in Ashdod takımında forma giyen genç savunmacıyı A Takım için deneme antrenmanlarına almıştı. Bir süredir Sarı-Lacivertlilerle çalışmalarını sürdüren Maor Yashilirmak sınıfı geçemedi. Fenerbahçe, İsrailli stoper ile yollarını ayırdı.

İSRAİL’E GERİ DÖNDÜ

18 yaşındaki futbolcu yaşanan bu gelişmenin ardından Ashdod’a geri döndü. Oyuncunun hem İsrail hem de Türk pasaportu bulunuyordu.

“HAYALİM FENERBAHÇE’DE OYNAMAK” DEMİŞTİ

Maor Yashilirmak geçtiğimiz dönemde verdiği bir röportajda yurt dışındaki favori takımının Fenerbahçe olduğunu söylemiş, hem kendisinin hem de babasının hayalinin Sarı-Lacivertlilerde oynamak olduğunu dile getirmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu