Diğer Haberler

Fenerbahçe’de Bright Osayi-Samuel Gerçeği!

Fenerbahçe’de Bright Osayi-Samuel’in İngiltere’ye geri dönme talebiyle 10 milyon euroya yakın bir bonservis geliri bekleniyor. Gustavo Henrique ve Alioski’nin takımdan ayrılacağı kesinleşirken, diğer 8 futbolcunun durumu belirsizliğini koruyor.

BRİGHT OSAYİ-SAMUEL YUVADAN UÇUYOR!

Osayi Samuel, düzenli forma şansı bulamadığı için İngiltere’ye dönmek istediğini yönetimle paylaştı. İngiliz oyuncudan yaklaşık 7-8 milyon euro civarında bir bonservis geliri bekleniyor.

Miha Zajc’un sezon sonunda sözleşmesi bitecek ve yıllık 1 milyon euro kazanıyor. Sloven oyuncu, yeni kontratta 1,5 milyon avro talep ediyor.

Ferdi Kadıoğlu, Napoli ve Ajax’ın radarında ve Almanya ve İspanya’dan ciddi talipler olduğu söyleniyor. Sezon sonunda satılma ihtimali yüksek.

Arda Güler ile yeni sözleşme görüşmeleri devam ediyor ve en azından bir yıl daha kadroda tutulması planlanıyor. Avrupa’nın önde gelen kulüplerinin listesinde olan Arda, takımda kalacak gibi görünüyor.

Diego Rossi, Güney Amerika transfer pazarında çok talibi olan bir diğer oyuncu. Ancak, yönetimin 10 milyon eurodan yüksek teklifleri değerlendireceği söyleniyor.

Joao Pedro’yu İtalyan 3 kulübü istiyor. Brezilyalı oyuncunun ayrılmak istemesi halinde yönetim ona ısrar etmeyecek.

Enner Valencia’nın sözleşmesi sezon sonunda bitecek ve oyuncu, yeni kontratta 2,5 milyon euro yıllık ücret talep ediyor.

İrfan Can Eğribayat’ın Göztepe’den kiralık olarak transfer edildiği kalecinin 1,2 milyon euroluk satın alma opsiyonu bulunuyor. Rakamda indirim yapılırsa oyuncuyla yola devam edilecek, aksi takdirde yollar ayrılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu