Diğer Haberler

Fenerbahçe’de Dominik Livakovic’in Maaşı Belli Oldu!

Fenerbahçe’nin yeni transferi Dominik Livakovic’in kulüp ile anlaşması sonucunda ortaya çıkan sözleşme detayları, futbolseverleri heyecanlandırdı. Uzun süren görüşmelerin ardından sarı-lacivertli takımın kadrosuna katılan Hırvat kaleci Dominik Livakovic’in maaşının yıllık 1.8 milyon euro olacağı açıklandı.

Fenerbahçe’nin büyük çaba sarf ederek transfer ettiği Livakovic, kulüp ile 5 yıllık bir anlaşma imzaladı. Bu anlaşmaya göre genç eldiven, her sezon için 1.8 milyon euro kazanacak. Ancak, oyuncunun performansına bağlı bonuslar da dikkate alındığında, Livakovic’in yıllık geliri 2 milyon euro’yu bulabilecek.

Taraftarlar, Livakovic’in bu transferiyle takımın savunma hattını güçlendireceğine ve önemli bir koz olacağına inanıyor. Hem uluslararası arenadaki deneyimi hem de yetenekleriyle bilinen Livakovic’in Fenerbahçe forması altında nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu. Bu transferle birlikte Fenerbahçe’nin kaleci rotasyonu da daha da rekabetçi bir hâl alacak gibi görünüyor.

Fenerbahçe yönetimi ve taraftarları, yeni sezon öncesinde Dominik Livakovic’in katkılarıyla başarılı sonuçlar elde etmeyi umut ediyor. Futbol dünyasının yakından takip ettiği bu transfer, Livakovic’in Türk futbolunun içindeki yerini ve Fenerbahçe camiasındaki yeni yolculuğunu başlattığı anlamına geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu