Diğer Haberler

Fenerbahçe’de Gündem Ersun Yanal

Yeni teknik direktör arayışı içinde olan Fenerbahçe’de yabancı hocaların olumsuz kararı sonrasında rota yeniden yerli teknik adamlara döndü. Taraftarların gönlünde yatan isim ise Ersun Yanal.

Sarı lacivertli takımda herkes yeni teknik direktörün kim olacağı sorusuna yanıt ararken görüşülen yabancı teknik adamlarla anlaşma sağlanamaması sonrası son gündeme gelen isim ise Hırvat teknik adam Zlatko Dalic oldu. Taraftarın önemli bir kısmı ise Ersun Yanal’a bir şans daha verilmesini istiyor.

3 YANAL DÖNEMİ Mİ?

Rafael Benitez, Lucien Favre, Paulo Sousa, Paulo Fonseca gibi isimlerle temas kuran Fenerbahçe’de henüz net bir karar verilebilmiş değil. Ancak bahsi geçen teknik direktörlerden gelen olumsuz yanıtlar sonrası başkan Ali Koç, geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon başı da Zlatko Dalic’i listenin başına koydu.

Zlatko Dalic’in ismi geçtiğimiz sezon başında da Fenerbahçe’nin gündemine gelmiş, ancak Erol Bulut ile anlaşma sağlanmıştı.

EMRE BELÖZOĞLU’NU İSTEYENLER DE VAR

Öte yandan Sosyal medyada Ersun Yanal etiketi gündemin bir numaralı maddesi olurken tecrübeli teknik direktöre karşı çıkan taraftarlar da oldu. Bir kısım taraftar ise Emre Belözoğlu isminin yeniden gündeme gelmesi gerektiğini belirtti.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu