Diğer Haberler

Fenerbahçe’de Gündem Moussa Dembele!

Fenerbahçe, yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına hızlı bir başlangıç yaparken, ezeli rakipleriyle olan rekabet sahada olduğu kadar transfer piyasasında da devam ediyor. Sarı-lacivertli ekip, özellikle Galatasaray’ın da ilgilendiği bir yıldız futbolcuyu gündemine alarak adımlar atmaya kararlı görünüyor.

Foot Mercato’da yayınlanan bir habere göre, 30 Haziran’da Lyon kulübünden ayrılan Moussa Dembele için Fenerbahçe devreye girmiş durumda. Bu haberde, ezeli rakipler Fenerbahçe ve Galatasaray’ın ligde olduğu gibi Fransız golcünün transferi için de mücadele içine girdikleri belirtiliyor.

Haberde ayrıca Fenerbahçe’nin, Moussa Dembele dışında Karl Toko-Ekambi ile de ilgilendiği ifade ediliyor. Yani sarı-lacivertli ekip, gol bölgesine güç katacak potansiyel transferlerle ilgileniyor ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürüyor.

27 yaşındaki Fransız futbolcu Moussa Dembele ile ilgili çıkan haberler, futbolseverlerin dikkatini çekmeye başlamış durumda. Bu haberlerin ardından futbolseverler, Dembele hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırmalara başladı.

Fenerbahçe’nin transfer çalışmaları, taraftarlar arasında da heyecan yaratıyor. Taraftarlar, takımlarının kadrosuna katacakları yeni isimlerle güçlendiklerini görmek istiyor ve gelecek sezon için umutlu bir bekleyiş içindeler. Her iki ezeli rakibin de transfer piyasasında mücadele ettiği bu dönemde, hangi takımın hangi oyuncuyu kadrosuna katacağı ise merakla beklenen bir gelişme olarak ön plana çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu