Diğer Haberler

Fenerbahçe’de Livakovic olmazsa Mattia Perin!

Fenerbahçe, Hırvat kaleci Dominik Livakovic’i transfer etmek için büyük çaba sarfederken, bu transferde sonuç alınamaması durumunda alternatif bir plan oluşturduğu iddia ediliyor. Haberlere göre, Fenerbahçe yönetimi, Juventus’un kalecisi Mattia Perin’i kiralama opsiyonunu değerlendirmeye aldı.

Fenerbahçe, son dönemde Fred ve Cengiz Ünder gibi transferlerle kadrosunu güçlendirmiş olsa da, bir numaralı önceliği kaleci takviyesi olarak belirledi. Uzun bir süredir Hırvat kaleci Dominik Livakovic üzerinde çalışan Fenerbahçe yönetimi, Dinamo Zagreb’in AEK maçlarının ardından bu transferi sonuçlandırmayı planlıyor. Ancak bu transfer gerçekleşmezse, Fenerbahçe’nin alternatif bir planı olduğu bildirildi.

Sabah gazetesinin haberine göre, Fenerbahçe, Dominik Livakovic transferini sonlandıramazsa, Juventus’un deneyimli kalecisi Mattia Perin’i kiralama seçeneğini değerlendirecek. İtalyan devi Juventus, 2018 yılında Genoa’dan transfer ettiği Mattia Perin için 14.2 milyon euro bonservis bedeli ödemişti.

Fenerbahçe’nin bu alternatif hamlesi, transfer çalışmalarının ne kadar titizlikle yürütüldüğünü gösteriyor. Kulüp, en iyi şekilde hazırlıklı olmak için farklı senaryoları göz önünde bulunduruyor ve kadro derinliğini artırmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu