Diğer Haberler

Fenerbahçe’de Yeni Sezonun İlk İmzası!

Süper Lig’de Galatasaray ile şampiyonluk yarışı veren Fenerbahçe, kalecisi Altay Bayındır ile sözleşme yeniledi. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamaya göre, Milli takımın da formasını giyen Altay Bayındır’ın sözleşmesi 4 yıl uzatıldı ve 2026-2027 sezonu sonuna kadar kulüpte kalacak.

Fenerbahçe Kulübü, açıklamasında Altay Bayındır’ın Fenerbahçe’ye olan bağlılığı ve aidiyeti vurgulandı. Kaptanlık pazubandını takmaya hak kazanan Altay, 2019 yılından beri formayı giyiyor ve kulüp tarafından çok seviliyor.

Altay Bayındır’ın sözleşme yenileme kararı, Fenerbahçe’nin geleceği için büyük bir adım olarak görülüyor. Kulüp, genç yeteneklerine yatırım yapmaya devam ediyor ve Altay gibi önemli isimlerle devam etmek istiyor. Bu karar, kulüp taraftarları tarafından da büyük bir sevinçle karşılandı.

Kulüp yönetimi, Altay Bayındır’ın saha içindeki başarısının yanı sıra saha dışındaki tutumu, dürüstlüğü ve liderliği nedeniyle de takdir edildiğini belirtti. Altay Bayındır’ın Fenerbahçe’nin tarihinde efsane isimlerden biri olacağına inanılıyor.

Fenerbahçe, Altay Bayındır’ın sözleşme yenilemesiyle birlikte hedeflerine ulaşmak için daha da güçlendi. Taraftarlar, kulübünün başarısı için desteklerini sürdürürken, Altay Bayındır da Fenerbahçe forması altında başarılar elde etmek için mücadele edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu