Diğer Haberler

Fenerbahçe’den Beşiktaş’a Dusan Tadic çalımı!

Fenerbahçe, Beşiktaş’ın kadrosuna katmak için çaba harcadığı Dusan Tadic’in transferi için görüşmelere başladığını Kamu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklama ile duyurdu. Sırp futbolcu gece yarısı transfer görüşmelerini tamamlamak üzere İstanbul’a uçakla geldi.

Galatasaray, gündüz saatlerinde Beşiktaş’ın hedefinde olan Halil Dervişoğlu’nun transferini tamamlarken, siyah-beyazlıların gündemindeki bir diğer isim olan Dusan Tadic için de çarpıcı bir gelişme yaşandı. Fenerbahçe, Tadic’in transfer görüşmeleri için İstanbul’a getirildi.

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, transfer gündemi hakkında yaptığı açıklamada Dusan Tadic ile ilgili ilgilerini doğrulamıştı. Ancak Fenerbahçe’nin bu transferdeki hamlesiyle Beşiktaş’a rakip oldu.

YENİ BİR BAŞLANGIÇ VURGUSU YAPMIŞTI

Dusan Tadic, Ajax ile olan sözleşmesini feshetmişti ve kulübü tarafından serbest bırakılmıştı. Yeni bir başlangıç yapma zamanı geldiğini vurgulayan Tadic, ayrılık kararını vermenin zor olduğunu belirtmiş ve Ajax’da geçirdiği başarılı zamanlar için taraftarlara teşekkür etmişti.

KAP’A BİLDİRİLDİ

Fenerbahçe’nin Kamu Aydınlatma Platformu’na yaptığı açıklama şu şekildeydi:

“Profesyonel futbolcu Dusan Tadic’in transferi konusunda futbolcu ile görüşmelere başlanmış ve sağlık kontrollerinden geçmek üzere kulübümüze davet edilmiştir. Kamuoyunun bilgilerine sunarız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu