Diğer Haberler

Fenerbahçe’nin ‘Casemiro’su’ en az 20 milyon euro!

Fenerbahçe’nin genç yıldızı İsmail Yüksek, Avrupa’nın önde gelen iki kulübünün dikkatini çekiyor. Kulüp yetkilileri, İsmail Yüksek için Fenerbahçe yönetimi ile temas kurarak oyuncunun fiyatını öğrenmek istediler. Fenerbahçe yönetimi ise İsmail’in değerini bildiklerini ve kendisiyle yeni bir sözleşme imzaladıklarını belirterek, satışa yönelik düşüncelerinin olmadığını açıkladı.

Ancak Fenerbahçe yönetimi, 20 milyon euro ve üzeri tekliflerle ilgilenebileceklerini de ifade etti. İsmail’in önümüzdeki dönemde daha da değerleneceğine inandıklarını söyleyen yönetim, oyuncularının kendileri için çok değerli olduğunu vurguladı.

İsmail Yüksek, özellikle Sevilla ile oynanan rövanş maçında gösterdiği performansla Avrupa kulüplerinin dikkatini çekmişti. Kendisine Casemiro benzetmeleri yapılan oyuncunun, milli takımdaki performansı ise teknik direktör Stefan Kuntz’a umut veriyor.

Fenerbahçe’nin genç yıldızı İsmail Yüksek’in, yetenekleriyle Avrupa’da büyük bir potansiyele sahip olduğu açıkça görülüyor. Ancak Fenerbahçe yönetimi, oyuncularının potansiyelini tam anlamıyla değerlendirmek istiyor ve satışa dair düşünceleri henüz gündemde değil. Ancak uygun bir teklif sunulması halinde İsmail’in satışı gündeme gelebilir.

Bu sezon sarı lacivertli formayla 21 maçta sahaya çıkan Ismail Yüksek, 1 gol ve 1 asistlik performansla oynadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu