Diğer Haberler

Fenerbahçe’nin ilk bomba transferi!

Fenerbahçe, önümüzdeki sezon için Thiago Alcantara ile transfer girişimlerine başlıyor. Liverpool forması giyen İspanyol yıldız orta saha, Fenerbahçe’nin orta sahasına sınıf atlatacak ve takımın şampiyonluk hedeflerine katkı sağlayacak.

Bu sezon şampiyonluk mücadelesinde zorluklar yaşayan Fenerbahçe, önümüzdeki yıl direkt olarak lige ambargo koymayı planlıyor ve Thiago Alcantara ile yıldız transferlerine başlamayı hedefliyor. Thiago Alcantara’nın sözleşmesinin son yılına girmesi ve Liverpool’da bir takım değişiklikleri yaşanabileceği düşünüldüğünde, Fenerbahçe avantajlı bir konumda yer alıyor.

Fenerbahçe’nin orta saha meselesi, Miguel Crespo için gelen teklifler ve Miha Zajc ile yenilenmeyen sözleşmesiyle devam ediyor. Bu nedenle, Thiago Alcantara, mali zeminde de çok sıkıntı yaratmayacak ve orta sahaya kaliteli bir katkı sağlayacak bir seçenek olarak görülüyor.

31 yaşındaki Thiago Alcantara’nın güncel piyasa değeri 18 milyon euro ve kariyerinin son dönemlerine girerken Fenerbahçe’nin radarında. Liverpool formasıyla bu sezon sadece bir asist yapan İspanyol yıldızın, Fenerbahçe’nin güçlü kadro girişiminin ilk adımı olması bekleniyor.

Fenerbahçe, Thiago Alcantara transferiyle birlikte orta sahasını güçlendirmeyi ve Ali Koç dönemindeki ilk şampiyonluğunu hedeflemeyi planlıyor. Bu transfer, takımın Avrupa’da iddialı olma vaadi ile birlikte, önümüzdeki sezon için farklı bir yapılanmanın hesaplarını yapmasına yardımcı olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu