Diğer Haberler

Fenerbahçe’nin Nicolas Dominguez’e İlgisi Sürüyor!

Fenerbahçe’nin Arjantinli futbolcu Nicolas Dominguez’e olan ilgisi tekrar alevlendi. Daha önce de Arjantinli oyuncu için girişimde bulunan Fenerbahçe, Bologna’nın 15 milyon Euro talebiyle masadan kalkmıştı. Ancak şimdi orta sahada kaliteli ve iki yönlü bir takviye daha yapmak isteyen yönetim, Dominguez’i tekrar gündemine aldı. Yıldız futbolcunun sözleşmesi önümüzdeki sezon sona eriyor ve Bologna’nın yeni kontrat teklifini kabul etmediği biliniyor.

Fenerbahçe, Nicolas Dominguez için İtalyan ekibine bu kez 9+5 milyon Euro’luk bir teklif sundu. Ancak Bologna, bu teklifi de reddederek inadından vazgeçmedi. Kulüp, Dominguez için 15 milyon Euro ve gelecekteki bir satıştan pay talep ediyor. Fakat Fenerbahçe yönetimi, bu transfer için pes etmeye niyetli değil.

Fenerbahçe, hem Bologna ile görüşmeleri sürdürüyor hem de Dominguez ile anlaşma zemini arayacak. Eğer Arjantinli yıldızla anlaşma sağlanırsa, Fenerbahçe’nin daha iyi bir teklif yaparak İtalyan ekibinin kapısını bir kez daha çalacağı belirtiliyor. Fenerbahçe yönetimi, yeni sezon için Nicolas Dominguez’i takımda görmeyi çok istiyor ve bu doğrultuda her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduğunu dile getiriyor.

Fenerbahçe’nin orta sahaya güçlü bir isim katmak için Nicolas Dominguez’i transfer etme çabası, futbol dünyasında da büyük yankı uyandırıyor. Taraftarlar, Arjantinli oyuncunun takıma katılmasını sabırsızlıkla bekliyor ve yönetimin transfer sürecini başarıyla sonlandırmasını temenni ediyor.

Fenerbahçe’nin transferdeki kararlılığı, Nicolas Dominguez gibi önemli bir futbolcuyu kadrosuna katma isteği, camiada büyük heyecan ve umut uyandırıyor. Takımın gelecek sezonki performansı için yapılacak takviyelerin önemi bilincinde olan Fenerbahçe taraftarları, yeni sezon için heyecanla bekleyişini sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu