Diğer Haberler

Fenerbahçe’nin Teklifini Kabul Etti

Kanatlarını güçlendirmek için çalışmalarına hız veren Fenerbahçe’nin deneyimli sağ kanat oyuncusu Andriy Yarmolenko ile anlaştığı öne sürüldü.

West Ham’da beklentilerin altında kalan Ukraynalı oyuncu, yüksek bir ihtimal ile İngiltere’den ayrılacak. İngiliz ekibinin de sözleşmesinin bitimine 1 yıl kala 31 yaşındaki futbolcuyu elden çıkarmak istediği öğrenildi.

Yaşanan son gelişmelerle birlikte Fenerbahçe Yönetimi’nin girişimlere başladığı öğrenilirken, Ukrayna basınında da flaş bir iddia ortaya atıldı. Yarmalenko’nun, Fenerbahçe’nin yaptığı teklifini kabul ettiği belirtti.

“TEKLİFİ KABUL ETMESİNE ŞAŞIRMADIM”

İtalyan bir scoutun açıklamalarından oluşan haberde, “Türkiye’den olumlu bir teklif gelmesiyle beraber Yarmolenko’nun, bu teklifi kabul etmesine şaşırmadım. Tabii ki onun en iyi liglerde oynamasını isterim. Tabii burada, kendisine sunulan şartlar da önemli” ifadelerini kullandı.

Ukraynalı futbolcunun kariyeri boyunca bonservisine bedeline 45.25 milyon Euro ödendi. Kariyeri boyunca 423 maçta boy gösteren Andriy Yarmolenko, 153 gol ve 103 asistlik katkı sağladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu