Diğer Haberler

Fenerbahçe’nin Yeni Teknik Direktörü

Erol Bulut’un ayrılığından sonra gelecek sezon için çalışmalarını hızlandıran Fenerbahçe’de gündemde 2 isim var.

Fenerbahçe’de teknik direktör adaylarıyla görüşmelere başladı. Listenin ilk sırasında Almanya Milli Takımı’nı çalıştıran Joachim Löw yer alırken Marcelo Gallardo da gündemde olan diğer isim.

EN BÜYÜK ADAY LÖW

Almanya Milli Takımı’nın şu andaki teknik direktörü Joachim Löw, 9 Mart’ta yaptığı açıklamada Avrupa Futbol Şampiyonası sonrası milli takımdan ayrılacağını açıklamıştı. Spor kamuoyunda Fenerbahçe için yüksek sesle konuşulan isim Löw.

GALLARDO İDDİASI

Fenerbahçe’de teknik direktörlük adına ismi geçen son aday River Plate ile büyük başarılara imza atan Arjantinli Marcelo Gallardo olmuştu.

Arjantinli gazeteci Martin Castilla, Fenerbahçe’nin Arjantinli teknik adam Marcelo Gallardo’yu takımın başına geçirmek istediğini iddia etti. Fenerbahçe’nin Gallardo için ekonomik anlamda iyi bir teklif yapacağını ve bu teklifin de Arjantinli teknik adam tarafından olumlu değerlendirilebileceğini de gelen haberler arasında.

Diğer taraftan sportif direktör Emre Belözoğlu’nun, eski takımı A. Madrid’den teknik direktörü Simeone’den fikir aldığı, Arjantinli’nin de “Gallardo iyi seçim olur” dediği belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu