Diğer Haberler

Fenerbahçe’ye bir yıldız daha!

Fenerbahçe, transfer çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor ve sağ kanada Milli futbolcu Cengiz Ünder’in ardından sol tarafı da güçlü bir yıldız oyuncuya emanet etmeye hazırlanıyor. Sarı-Lacivertliler, bu transferler için önemli adımlar atmış durumda ve beklenen yıldız oyuncularla her konuda anlaşma sağlamış görünüyor.

Brezilyalı bir yıldız oyuncu ile ilgili çeşitli iddialar ortaya atıldı. 23 yaşındaki bu hücum oyuncusunun, Fenerbahçe için İstanbul’a geldiği ve olumlu görüşmelerin devam ettiği belirtiliyor. Ancak, Sambacı’nın transfer sürecinde 10 milyon Euro imza parası, 6 milyon Euro maaş ve sonraki bir satıştan yüzde 30 pay istediği söyleniyor. Oyuncu, henüz netleşen bir durum olmadığını ifade ederek Türkiye ve Avrupa’nın beş büyük liginden teklifler aldığını dile getirdi.

Fenerbahçe’nin transferdeki hedeflerinden bir diğeri ise Fransa’nın Marsilya takımından Milli futbolcu Cengiz Ünder. Yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirmek isteyen Sarı-Lacivertliler, Cengiz Ünder ile mutlu sona yakın olduğu konuşuluyor.

Aynı ülkeden sol kanada takviye yapmak isteyen Fenerbahçe, Karl Toko Ekambi transferinde de son aşamaya geldi. 30 yaşındaki futbolcu, Lyon’un İsviçre kampı kadrosuna alınmamış ve Fenerbahçe ile her konuda anlaşmış durumda. Geçen sezonu Rennes’de kiralık olarak tamamlayan Ekambi’nin sözleşmesi 2024’te sona erecek ve imza için kulüplerin anlaşmasını beklemekte.

Fenerbahçe’nin bu transfer hamleleri, taraftarlar arasında heyecan ve umut yaratmış durumda. Takımın önemli isimlerle kadrosunu güçlendirmesiyle birlikte yeni sezon için büyük bir beklenti içinde olan Sarı-Lacivertli taraftarlar, transfer haberlerini heyecanla takip etmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu