Diğer Haberler

Fenerbahçe’ye Jorge Jesus piyangosu! 300 milyon TL

Fenerbahçe’nin yeni sezonda mutlak şampiyonluk hedeflediği bir dönemde, Portekizli teknik direktör Jorge Jesus’un Suudi Arabistan takımı Al Hilal’e transfer olmasının ardından sevindirici bir haber geldi.

Jorge Jesus, yeni takımında hızlı bir şekilde çalışmalara başladı. Bu süreçte, Portekizli çalıştırıcının Fenerbahçe’de birlikte çalıştığı Willian Arao ve Diego Rossi’yi yeni takımına transfer etmek istediği bildirildi.

Portekizli teknik adamın yönetim tarafına ilettiği rapora göre, Al Hilal’in, Willian Arao için Fenerbahçe’ye 5.5 milyon Euro bonservis bedeli teklif etmeye hazırlandığı kaydedildi. Brezilya ve Suudi Arabistan medyasında yer alan haberlere göre, Diego Rossi için ise piyasa değeri olan 9.5 milyon Euro civarında bir teklifin beklendiği belirtildi.

Fenerbahçe’nin bu transfer talepleriyle ilgili nasıl bir yanıt vereceği ise henüz netlik kazanmamış durumda. Ancak Jorge Jesus’un, eski oyuncularını takımında yeniden görmek istemesi, Al Hilal’in Fenerbahçe’ye tekliflerde bulunmasına yol açmış gibi görünüyor.

Fenerbahçe’nin yeni sezon öncesi transfer çalışmaları devam ederken, taraftarlar ise takımın geleceği hakkında merakla beklemeye devam ediyor. Jorge Jesus’un Al Hilal’deki yeni görevindeki performansı ve Fenerbahçe’nin transfer politikası, önümüzdeki dönemde kulübün başarı grafiğini belirleyecek önemli faktörler arasında yer alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu