Diğer Haberler

Ferdi Kadıoğlu için 20 milyon Euro

Fenerbahçe, İsmail Kartal yönetiminde şampiyonluk hasretine son vermek ve güçlü bir kadro oluşturmak için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak Umut Nayir’i kadrosuna katan sarı-lacivertlilerde, sürpriz bir ayrılık yaşanabilir. Ferdi Kadıoğlu için yapılan teklif, kulübü tarafından değerlendirilmekte.

Fenerbahçe’de İtalyan ekipleri, taraftarların sevgilisi haline gelen Ferdi Kadıoğlu’nu transfer etmek için çaba harcıyor. Akşam gazetesinin haberine göre, Inter, 17.5 milyon euro ile Fenerbahçe’nin kapısını çalmış durumda ve bu teklifi artırabileceklerini göstermişlerdir.

İtalyan devi Inter’in Fenerbahçe’nin genç yıldızı için 20 milyon euroyu gözden çıkarabileceği bildiriliyor. İtalyan basınında çıkan haberlere göre Napoli’nin de Ferdi Kadıoğlu’na ilgi duyduğu ve Inter’in kararlı olduğu belirtiliyor.

Milli futbolcu, daha önce takımda kalmak istediğini ifade etmesine rağmen, Inter’in ilgisi düşüncelerini karıştırmış gibi görünüyor. Bununla birlikte, 23 yaşındaki çok yönlü oyuncuyu Newcastle United’ın da gözlemlediği aktarılmaktadır.

Fenerbahçe, Ferdi Kadıoğlu’nun geleceği konusunda gelen teklifleri değerlendirmekte ve transfer sürecini yakından takip etmektedir. Sarı-lacivertli kulüp, genç yeteneklerini koruma ve kadrosunu güçlendirme hedefiyle hareket etmektedir. Ferdi Kadıoğlu’nun geleceğiyle ilgili son karar, kulüp ve oyuncu arasındaki görüşmelere bağlı olarak netlik kazanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu