Diğer Haberler

Galatasaray ve Fenerbahçe Di Maria’nın Peşinde!

Sezon sonunda Juventus’tan ayrılması beklenen Arjantinli yıldız Angel Di Maria’ya, Avrupa ve Asya’dan birçok kulüp ilgi gösteriyor. İspanyol basınında yer alan Relevo’nun haberine göre, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın yanı sıra Arap kulüplerinin yanı sıra Barcelona ve Benfica da Di Maria’ya ilgi gösteriyor.

Ancak, Arap ülkelerinden gelen tekliflere sıcak bakmayan Di Maria’nın kendisini hala Avrupa’da iyi hissettiği ve kariyerine burada devam etmek istediği belirtiliyor. Türk kulüpleri Fenerbahçe ve Galatasaray’ın yanı sıra, Di Maria’nın Avrupa kariyerinin ilk durağı olan Benfica ile iyi ilişkilere sahip olduğu ve Messi’nin Barcelona’ya dönmesi durumunda İspanyol devine de olumlu yaklaşabileceği ifade ediliyor.

Bu sezon Juventus formasıyla 38 resmi maça çıkan 35 yaşındaki Di Maria, bu maçlarda 8 gol atmayı başardı ve 7 asist yaparak takımına katkı sağladı.

Angel Di Maria, uluslararası alanda tanınmış bir futbolcu olarak, kariyeri boyunca üst düzey kulüplerde oynamış ve başarılar elde etmiştir. Gelecekteki kulübüne karar verirken, Avrupa’da devam etme isteği ve rekabetçi bir ortamda yer alma arzusu göz önünde bulundurulacak gibi görünüyor. Hayranları ve futbolseverler, Di Maria’nın hangi kulübe katılacağını merakla beklemekte ve gelecekteki performansını heyecanla takip etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu