Galatasaray’dan ayrılan Mariano Atletico Mineiro yolcusu

Galatasaray’dan ayrılan Mariano Atletico Mineiro yolcusu

Okunuyor Galatasaray’dan ayrılan Mariano Atletico Mineiro yolcusu

Performansı ile dikkat çeken Brezilya’lı sağ bek Galatasaray’la sözleşmesi bittikten sonra Brezilya Serie A takımlarından olan Atletico Mineiro sözleşme imzaladı.

Galatasaray ile yollarının ayrılmasından sonra ülkesi Brezilya’ya dönen sağ bek, Atletico Mineiro ile Aralık 2022 de son bulacak sözleşmeyi imzaladı

Bir dönem Sevilla’da yolları kesişen eski antrenörü Jorge Sampaoli’nin çalıştırdığı Atletico-MG kadrosuna katılan Mariano, imza töreninde şu açıklamalarda bulundu:”Neredeyse 10 yıllık yurt dışı maceram sonrası ailem için Brezilya’ya dönmek istedim. Bu benim önceliğimdi. Atletico’nun çalışmaları, yapısı ve büyüklüğü ile Sampaoli’nin varlığı tercih yapmamı kolaylaştırdı. Zaten onun çabaları ile temas sağladık.”

Eski antrenörünün kendisiyle gürüştüğünü söyleyen Mariano,”Sevilla’da çalışırken İspanya Ligi’ni 4. sırada bitirmiştik. Santos’ta çalıştığında da ona bir tebrik mesajı göndermiştim. Brezilya futbolunu takip etmekten hoşlanıyorum. Galatasaray’daki sözleşmemin bitmek üzere olduğunu bildiğinden bana geri dönmek isteyip istemediğimi sordu” ifadelerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun