Gizlilik Politikası

Kişisel verilerinizin korunduğunu ve en yüksek güvenlik standartlarına uygun olarak yönetildiğini hatırlatırız. futbolmeydani.net verilerinizin güvenliğini ve gizliliğinizin korunmasını garanti etmek için politikalar, prosedürler benimseyerek ve en son koruma sistemlerini kullanarak müşterilerinin mahremiyetini korur

futbolmeydani.net’in sistemlerimizde saklanan bilgilerin korunmasını garanti etmekle kalmayıp, aynı zamanda farkındalık programımız aracılığıyla kişisel verilerin işlenmesine dahil olan herkesi hassaslaştırmaya yöneliktir.

Kurumsal varlıklarımızın her zaman temel bir parçası olduğunu düşündüğümüz kişisel verilerinize zarar verebilecek riskli davranışları önlemek için mümkün olan her şeyi yapıyoruz.

Hakkınızda tutulan bilgileri aşağıdaki şekillerde kullanıyoruz:

Sorularınızı cevaplamak için.
Size, bizden talep ettiğiniz veya ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz, bu tür amaçlar için iletişim kurulmasına onay verdiğiniz bilgileri, ürünleri veya hizmetleri sağlamak için.
Bunu seçtiğinizde, hizmetimizin etkileşimli özelliklerine katılmanıza izin vermek için.
Mevcut bir müşteriyseniz, size daha önce satışa konu olanlar gibi mal ve hizmetler hakkında bilgi veren telefon, e-posta veya SMS yoluyla sizinle iletişime geçeceğiz.

İstediğiniz zaman onayınızı geri çekme hakkına sahipsiniz

İletişim
Bu gizlilik politikasına ilişkin sorular, yorumlar ve istekler memnuniyetle karşılanmaktadır ve her zamanki iletişim yöntemlerimiz kullanılarak gönderilmelidir.

Başa dön tuşu