Diğer Haberler

Göztepe, Samsunspor’dan 3 Futbolcu İstiyor

Göztepe, Samsunspor’dan üç futbolcu transfer etme planları yapıyor.

Resmen açıklandı! Fenerbahçe’de 3 ayrılık birden

Fenerbahçe, transfer çalışmaları kapsamında Dimitris Pelkas, Ezgjan Alioski ve Mergim Berisha’nın takımdan ayrıldığını resmen duyurdu. Kulüp tarafından yapılan açıklamada, bu üç oyuncuyla yolların ayrıldığı ve kendilerine teşekkür edildiği belirtildi.

Fenerbahçe’nin resmi açıklamasında şu ifadeler yer aldı: “Profesyonel Futbol A Takımı oyuncularımızdan Dimitris Pelkas, Ezgjan Alioski ve Mergim Berisha ile yollarımız ayrılmıştır. Augsburg Kulübü’nün transferinde satın alma opsiyonunu kullandığı Mergim Berisha’ya ve sözleşmeleri sona ererek takımımızdan ayrılan Dimitris Pelkas ve Ezgjan Alioski’ye katkıları için teşekkür ediyoruz. Kariyerlerinin geri kalanında başarılar diliyoruz.”

Fenerbahçe’nin bu ayrılıklarla birlikte transfer çalışmalarının hız kazandığı gözlemleniyor. Dimitris Pelkas, Ezgjan Alioski ve Mergim Berisha’nın ayrılıkları, kulübün kadrosunda değişiklik yapma ve yeni transferlere odaklanma isteğini yansıtıyor.

Taraftarlar, takımdan ayrılan oyuncuların yerine kimlerin transfer edileceğini ve Fenerbahçe’nin gelecek sezon için yapacağı hamleleri merakla bekliyor. Kulüp, kadrosunu güçlendirerek hedeflerine ulaşmak ve başarılı bir sezon geçirmek için transfer çalışmalarını sürdürecektir. Bu ayrılıklar, Fenerbahçe’nin yeni bir yapılanma sürecine girdiğinin bir göstergesi olarak değerlendirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu