Diğer Haberler

Hem Porto hem Süper Lig’de oynamış en iyi 11

Volkan Demirel’den Fenerbahçe’ye Emre Mor’dan sonra bir büyük kıyak daha geliyor: Bartuğ Yıldırım… Sarı lacivertli kulüp, genç golcünün peşine düştü.

Hatayspor teknik direktörü Volkan Demirel, Karagümrük döneminde Emre Mor’a yaptığı dokunuşla oyuncunun kariyerinde ikinci baharını yaşamasına yardımcı olmuştu. Genç teknik adamdan sarı lacivertli kulübe bir kıyak daha geliyor: Bertuğ Yıldırım… Hatayspor’un genç golcüsü Bertuğ, performansıyla adından söz ettiriyor. Fenerbahçe genç yıldız için harekete geçmeye hazırlanıyor.

VOLKAN DEMİREL’DEN BİR EMRE MOR KIYAĞI DAHA

Ara transfer dönemi için Jorge Jesus’un istediği kadro genişliğini yaratmak adına çalışmalarını sürdüren ve bu doğrultuda nokta atışı oyuncular üzerinde duran Fenerbahçe, bir taraftan genç oyuncularla ilgili de operasyona hazırlanıyor. Yerli rotasyonunu güçlendirmek isteyen Sarı-Lacivertliler’in listesine sürpriz bir isim girdi.

Geçtiğimiz günlerde Volkan Demirel’in verdiği röportajda, “Haaland gibi üst düzey seviyelere çıkabilecek bir oyuncu” dediği Hatayspor’un 20 yaşındaki golcüsü Bertuğ Yıldırım, hedeflerden biri haline geldi.

VOLKAN DEMİREL’DEN ÖVGÜLER

Volkan Demirel, Bertuğ Yıldırım’a övgülerde bulunarak, “Hatay’a geldiğimizde de Bertuğ örneğini vereceğim. Bertuğ 20 yaşında bir genç. Ama acayip bir fizik kalitesi, acayip bir bitiriciliği, acayip bir enerjisi, bitmek bilmeyen bir gücü var. Bunu çok iyi kullanırsa onda da çok iyi bir mesafe kat edeceğiz. Bence Türk futbolunun yetiştirdiği en büyük santrfor olacak. Haaland, Ibrahimoviç… Bu seviyelerin oyuncusu olabilecek bir oyuncudan bahsediyorum. Eğer dediklerimizi yaparsa… Biz yolu göstereceğiz. Bertuğ da yürürse eğer o da Türk futbolu adına çok büyük kazanç olacaktır.” sözlerini dile getirmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu