Diğer Haberler

İlkay Gündoğan gönlündeki takıma transfer olmaya yakın

Barcelona’nın yaşadığı mali problemler nedeniyle bu takıma transfer olması zor görünen İlkay, yeni sezonda eski takımının formasını giyebilir.

İngilizlere göre Arda Güler transferi bitti

Fenerbahçe’nin genç yeteneği Arda Güler’le ilgili transfer iddiaları hız kesmeden devam ediyor. İngiliz spor sitesi Football Insider’ın haberine göre, İngiliz kulübü Newcastle United, Arda’yı kadrosuna katmak için çalışmalarını hızlandırmış durumda.

Haberde, geçen ay 18 yaşındaki futbolcunun ailesiyle birlikte Newcastle yetkililerinin Dubai’de bir görüşme gerçekleştirdiği belirtiliyor. Arda, İngiliz kulübünde “Türk Messi” lakabıyla anılan geleceğin yıldızı olarak görülüyor.

Barcelona ve Ajax gibi birçok Avrupa devinin de ilgisini çeken genç futbolcunun Fenerbahçe’de tutulmasının zor olduğu iddiaları ortaya atılırken, Arda’nın transferi için bu yaz hararetli bir mücadele bekleniyor. Ancak Dubai’deki toplantının ardından Newcastle yönetiminin anlaşma sağlanacağından emin olduğu iddia ediliyor.

Özetle, Newcastle United’ın Arda Güler’i transfer etmek için çaba sarf ettiği ve Dubai’deki görüşmenin ardından anlaşmaya varılacağı yönündeki iddialar gündemde yer alıyor. Ancak transfer sürecinin nasıl ilerleyeceği ve sonucun ne olacağı henüz netlik kazanmamış durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu