Süper Lig

Isabelle Haak ile sözleşme yenilendi

İtalyan takım Prosecco Doc Imoco Volley Conegliano, İsveçli pasör çaprazı Isabelle Haak ile sözleşme yenileme konusunda anlaştı.

Beşiktaş’ta transfer hareketliliği sürüyor! Ozan Tufan gelişmesi

Beşiktaş, savunma hattını güçlendirmek amacıyla Daniel Amartey ve Djiku ile görüşmelerini sürdürüyor. Bu iki oyuncuya tekliflerini sunan Beşiktaş, yanıt beklemeye geçti. Ayrıca siyah-beyazlılar, orta saha takviyesi için Zenit’ten Daler Kuzyaev ve Hull City’den Ozan Tufan ile temas halinde.

Beşiktaş, yeni sezon öncesi savunma, orta saha ve hücum hattında takviyeler yapabilmek için çalışmalarını sürdürüyor. Teknik Direktör Şenol Güneş, transferlerin takımın yeni sezon kampına yetişmesini arzu ediyor. Bu doğrultuda, kulüp temas halinde olduğu futbolculara tekliflerini sunarken, aynı zamanda oyuncuların kulüpleriyle görüşmelerini sürdürüyor.

Orta saha transferinde Beşiktaş’ın gündeminde Zenit’ten 30 yaşındaki Daler Kuzyaev ve milli futbolcu Ozan Tufan bulunuyor. Siyah-beyazlılar, Ozan Tufan ile yapılan görüşmelerde anlaşma zemini yakalarken, oyuncunun kulübü Hull City ile de temaslarına devam ediyor.

Rus futbolcu Daler Kuzyaev’e teklifini ileten Beşiktaş, oyuncunun yüksek bonservis bedeli sebebiyle bu transferde zorluklarla karşılaşabileceği görünüyor.

Beşiktaş yönetimi ve teknik heyeti, transfer çalışmalarında hızlı hareket etmeyi ve yeni oyuncuları kadroya katmayı hedefliyor. Kulüp, savunma hattına takviye yaparak güçlü bir yapı oluşturmayı amaçlarken, orta sahada da deneyimli ve yetenekli futbolcularla güçlenmeyi planlıyor. Beşiktaş taraftarları, transfer haberlerini heyecanla takip ederken, yeni sezon için umutlu bir şekilde takımın güçlenmesini bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu