Diğer Haberler

İsmail Kartal 8 İsmin Biletini Kesti!

Yeni sezon için hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe’de, teknik direktör İsmail Kartal’ın göndermek istediği oyuncuların isimleri ortaya çıkarken, şimdiye kadar toplam 22 oyuncu takımda değişiklik yaşadı.

Fenerbahçe, yeni sezon öncesi kadrosuna Ryan Kent, Edin Dzeko, Alexander Djiku, Umut Nayir, Dusan Tadic ve Sebastian Szymanski gibi oyuncuları dahil ederken, şu anda Dominik Livakovic, Zaha ve Becao transferleri için çalışmalar yapıyor. Ayrıca, Mert Müldür ile de ilgilenilmektedir.

Geçtiğimiz sezon kiralık olarak forma giyen İrfan Can Eğribayat ve Gustavo Henrique’nin bonservisleri alındı.

Fenerbahçe’de ayrılacak ve ayrılmış olan oyuncular da yavaş yavaş netleşmeye başlıyor. Bruma ve Berisha gönderilirken, Arda Güler ise Real Madrid’e transfer oldu.

Teknik direktör İsmail Kartal’ın gelecek sezon devam etmek istemediği oyuncuların isimleri medyada yer aldı. Bu isimler arasında Nazım Sangare, Gustavo Henrique, Joshua King, Willian Arao, Joao Pedro, Diego Rossi, Serdar Dursun ve Bright Osayi Samuel bulunuyor.

Ayrıca, Samatta da yeni sezon öncesi takımdan ayrıldı.

Fenerbahçe, iyi teklifler gelmesi durumunda Serdar Aziz ve Samet Akaydın’ın da takımdan ayrılmasına sıcak bakmaktadır. Altay Bayındır’ın takımdan ayrılma ihtimali de güçlenmektedir.

Bu şekilde Fenerbahçe’de toplamda 22 oyuncu takımda değişiklik yaşamış veya yaşayacak durumdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu