Diğer Haberler

İtalyan Ekibi Emre Mor’un Peşinde!

Milli futbolcu Emre Mor için sürpriz bir transfer gelişmesi yaşandı. Son dönemde performansında artış gösteren Emre Mor, yeniden Avrupa’ya dönmeye hazırlanıyor. İtalyan ekibi Bologna, Emre Mor transferi için çalışmalarına hız verdi. Aynı zamanda Miha Zajc’ı da kadrosuna katmak isteyen Serie A temsilcisi, Emre Mor ile büyük ölçüde anlaştı.

Emre Mor’a olan ilginin artması sonrasında Bologna’nın asıl hedefinin kendisi olduğu belirtildi. Oyuncu ile yapılan görüşmelerde de büyük bir ilerleme kaydedildiği ifade ediliyor. Transferin sezon sonunda gerçekleşeceği tahmin ediliyor.

Fatih Karagümrük sonrasında Fenerbahçe’de de başarılı bir performans sergileyen Emre Mor, yeniden Avrupa’da forma giymek istiyor. Resmi açıklamaların sezon sonuna doğru yapılacağı tahmin ediliyor.

Sezonun en önemli hamle oyuncularından biri olan Emre Mor, Jesus’un taktiklerinde önemli bir yere sahip. Bu sezon tüm kulvarlarda 31 maça çıkan Emre Mor, 4 gol ve 3 asistle takımına katkı sağladı. Geçtiğimiz sezon başında Fenerbahçe ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Emre Mor, yeniden Avrupa’da boy gösterme fırsatı yakalamak için sabırsızlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu