Süper Lig

Jackson Muleka’nın Geleceği Belirsiz!

Beşiktaş, gelecek sezon için planlamalarına şimdiden başlamış durumda ve hedefleri doğrultusunda iddialı bir kadro oluşturmayı amaçlıyor. Ancak Jackson Muleka ile ilgili karar henüz netleşmiş değil.

Beşiktaş, yıllık ücret konusunda denge politikasını sürdürecek ve yeni oyunculara ödenecek ücretlerle takımdaki diğer futbolcular arasında denge sağlanacak. Beşiktaş yönetimi ve Teknik Direktör Şenol Güneş, önümüzdeki sezon üç kulvarda mücadele edileceği göz önüne alarak güçlü bir kadro oluşturma arayışında. Şenol Güneş’in tercihlerine göre, mevcut havuzdaki futbolcular ve menajerleriyle görüşmeler devam ediyor.

Beşiktaş, özellikle ilk 18’in tartışmasız kaliteli oyunculardan oluşmasını hedefliyor ve transfer çalışmalarını bu yönde sürdürüyor. Sağ stoper, iki kanat ve orta sahaya takviye yapmayı planlayan Beşiktaş, Jackson Muleka’nın durumuna bağlı olarak santrfor pozisyonunda da hamle yapabilir. Muleka, birçok kulübün listesinde yer alıyor ve bonservisiyle birlikte ayrılması veya kiralık olarak gönderilmesi durumunda, onun yerine bir forvet transferi yapılacak.

Bu sezon iyi bir performans sergilemeyen Jackson Muleka, çıktığı 31 maçta 5 gol ve 1 asistlik katkı sağladı.

İlgili Makaleler

Beşiktaş, gelecek sezon için güçlü bir kadro oluşturmak amacıyla çalışmalarını sürdürürken, taraftarlar da takımın başarılı bir performans sergilemesi için heyecanla transfer sürecini takip ediyor. Beşiktaş yönetimi ve Teknik Direktör Şenol Güneş’in doğru tercihler yaparak takımın gücünü artırmayı hedeflediği görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu