Diğer Haberler

Joachim Löw’ün Fenerbahçe’den İstedikleri

Sezon sonu Joachim Löw’ü takımın başına getirmek isteyen Fenerbahçe, deneyimli teknik adam için tüm şartları seferber etti.

Sarı lacivertli takımda başkan Ali Koç geçtiğimiz günlerde Almanya’ya gidip Joachim Löw ile bizzat görüşmüştü. Fenerbahçe’nin gelecek sezon takımın başına geçirmeyi planladığı Joachim Löw’ün Fenerbahçe’den talepleri de ortaya çıktı.

JOACHIM LÖW’ÜN İSTEKLERİ ORTAYA ÇIKTI

Olumlu geçen görüşmede Alman teknik adam ilk olarak Fenerbahçe’ye kendi ile 8 yardımcısının tamamının gelmesi şartını koştu. Bunun dışında 3 yıllık kontrat isteyen Löw, takıma 5 ya da 6 tane 1. sınıf futbolcunun transfer edilmesi gerektiğini belirterek bunun için transfer bütçesi talep etti. Kulübe yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre transfer bütçesi 35-40 milyon eurodan aşağı olmayacak.

ALİ KOÇ JOACHIM LÖW’ÜN TALEPLERİNE SICAK BAKIYOR

Önümüzdeki sezon UEFA kısıtlamalarının kalkacak olması, bunun dışında TFF’den en yüksek harcama limitini alan kulüp olan Fenerbahçe Alman hocanın isteklerini karşılamaya sıcak bakıyor ancak başkan Ali Koç son olarak kurmaylarıyla durumu istişare edip kararını öyle verecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu