Diğer Haberler

Joao Pedro Hayal Kırıklığından Öteye Geçemedi!

Fenerbahçe’nin bu sezon önemli transferlerinden biri olan Joao Pedro, bir türlü bekleneni veremiyor. Sakatlıktan döndükten sonra da beklenen performansı sergileyemeyen tecrübeli futbolcu, son Zenit maçında da beklentiyi karşılayamadı.

Jorge Jesus’un talimatıyla kazanılan penaltıyı Joao Pedro kullanacaktı. Portekizli teknik adam, oyuncusunun gol atması ve moral bulması için bu kararı almıştı. Ancak maçta, 31 yaşındaki futbolcunun vuruşu üst direğe çarptı ve gol olmadı.

King ve Batshuayi’nin sakat olduğu dönemde takımın hücum hattında sorumluluk alan Joao Pedro, beklenen performansı sergileyemedi. Tecrübeli oyuncunun formsuzluğu, takımın hücum gücünü de olumsuz etkiledi.

Fenerbahçe’nin taraftarları, Joao Pedro’nun potansiyelini ve becerilerini biliyor ve ondan daha fazlasını bekliyor. Ancak şimdiye kadar bekleneni veremeyen futbolcu, taraftarların sabrını zorluyor.

Jorge Jesus ve teknik ekibi, Joao Pedro’nun performansını yükseltmek için çalışmalarını sürdürüyor. Takımın ilerleyen maçlarında tecrübeli futbolcunun daha iyi bir performans sergilemesi bekleniyor. Ancak Joao Pedro’nun, Fenerbahçe’nin hedeflerine ulaşması için daha fazla katkı sağlaması gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu