Diğer Haberler

Jorge Jesus 5 yıldız için Avrupa devlerine haber gönderdi

Jorge Jesus fırsat transferi olmadıkça takviyeye gerek olmadığını bildirdi. Mevcut kadronun şampiyonluk için yeterli olduğunu düşünen Portekizli teknik adam, yönetime bu doğrultuda rapor sundu. Öte yandan Jorge Jesus, Ferdi Kadıoğlu’nun da aralarında olduğu 5 futbolcu için kararını verdi.

TRT Spor’un haberine göre; Fenerbahçe, başta Ferdi Kadıoğlu olmak üzere vitrine çıkardığı 5 futbolcusu için beklediği teklifi alamadı. Yaşanan bu gelişme sonrası Jorge Jesus, söz konusu futbolcuların sezon sonuna kadar takımda kalmasını talep etti.

AVRUPA DEVLERİNE KAPILAR KAPANDI
Fenerbahçe’nin istediği teklifi alamadığı ve Jorge Jesus’un takımda tutulmalarını istediği o isimler Ferdi Kadıoğlu, Diego Rossi, Miguel Crespo, Attila Szalai ve Miha Zajc.

FLAŞ İSMAİL YÜKSEK GELİŞMESİ
Fenerbahçe’nin Golcükspor’dan 65 bin euroya transfer ettiği İsmail Yüksek, bu sezona kadar beklentilerin altında kalmıştı. Jorge Jesus’un gelişiyle bambaşka bir kimliğe bürünen İsmail Yüksek, 2022-23’e muazzam bir giriş yapmıştı.

Fenerbahçe sezon başında İsmail Yüksek’ten beklediği verimi almaya başlarken, 24 yaşındaki futbolcu ilerleyen haftalarda gözden düşmeye başlamıştı. Düzenli forma şansı bulamayan İsmail Yüksek, Fatih Karagümrük ile oynanan hazırlık maçında hocası Jorge Jesus’a kendini hatırlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu