Diğer Haberler

Joshua King: Kariyerimin en kötü sezonu

Fenerbahçe’nin Norveçli golcüsü Joshua King, Sivasspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

King, kişisel olarak kariyerinin en kötü sezonu olduğunu söyledi.

Fenerbahçe’de Mergim Berisha pişmanlığı

Fenerbahçe’nin Augsburg’a kiraladığı Mergim Berisha için büyük bir pişmanlık yaşanıyor. Fenerbahçe’nin başına geçen Jorge Jesus, Berisha’nın performansından memnun kalmadığı için futbolcuya teklifler yağıyor.

Fenerbahçe, yaz transfer döneminde Mergim Berisha’yı satın alma opsiyonuyla birlikte Augsburg takımına kiralamıştı. Ancak, Almanya’da gösterdiği etkileyici performansla Berisha, başta Alman kulüpleri olmak üzere Avrupa’dan birçok takımın dikkatini çekti.

Fenerbahçe yönetimi, Mergim Berisha’nın Augsburg’a kiralanması kararından dolayı pişmanlık yaşıyor. Kiralama anlaşmasına göre, Augsburg’un Berisha’nın bonservisini almak için Fenerbahçe’ye tam 4 milyon Euro ödemesi gerekiyor.

Ayrıca, Berisha’nın transferiyle ilgilenen Augsburg’a şimdiden 10 milyon Euro’ya varan teklifler geldiği iddia ediliyor.

Augsburg takımının yetkilileri, daha önce Berisha’nın sözleşmesinde yer alan satın alma opsiyonunu kullanacaklarını açıklamışlardı. Kicker’da yer alan habere göre, Augsburg, 25 yaşındaki futbolcunun opsiyonunu kullandıktan sonra mali sıkıntıları hafifletmek amacıyla oyuncuyu doğrudan satmayı planlıyor.

Mergim Berisha, Augsburg formasıyla 23 resmi maçta görev alırken, 9 gol atarak ve 4 asist yaparak önemli bir katkı sağladı.

Sonuç olarak, Fenerbahçe’nin Augsburg’a kiraladığı Mergim Berisha için büyük bir pişmanlık yaşandığı belirtiliyor. Berisha’nın etkileyici performansı, Alman kulüpleri ve diğer Avrupa takımlarının ilgisini çekmiş durumda. Augsburg, Berisha’nın opsiyonunu kullanarak futbolcuyu satma planları yapıyor ve şu anda Berisha için çeşitli tekliflerin olduğu konuşuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu