Diğer Haberler

Karim Benzema’ya 400 milyon Euro’luk teklif!

Benzema’nın, 2030 Dünya Kupası adaylığı için şansını artırmak isteyen Suudi Arabistan’dan büyük bir sözleşme teklifi aldığı bildirildi.

Braga’dan Fenerbahçe’ye Bruma teklifi

Fenerbahçe’nin kiralık olarak forma giydirdiği Bruma için Portekiz ekibi Braga, transfer görüşmeleri için İstanbul’a adım attı.

Bruma, Braga formasıyla gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmiş ve son dönemdeki yükselişiyle Braga Başkanı Antonio Salvador’u harekete geçirmişti.

Record gazetesinin haberine göre, Başkan Salvador, Bruma’nın transferini tamamlamak amacıyla İstanbul’a gelerek Fenerbahçe’ye 4,5 milyon euro teklifte bulundu. Ayrıca Bruma’ya yıllık 1,5 milyon euro’luk bir kontrat önerildi.

Bu transferin önümüzdeki dönemde netleşmesi beklenmektedir.

Bruma, Fenerbahçe ile olan sözleşmesini 2026 yılına kadar uzatmış durumda. Sarı lacivertli kulüp, Portekizli futbolcuyu 4 milyon 250 bin euro karşılığında transfer etmişti.

Bruma’nın Braga’daki performansı, Portekiz kulübünün transfer görüşmeleri yapma isteğini artırmış durumda. Braga Başkanı Antonio Salvador’un İstanbul’da görüşmeleri yürütmesi, transferin gerçekleşme ihtimalini artırmıştır.

Fenerbahçe, Bruma’nın geleceği konusunda kararını verirken, Braga’nın teklifini değerlendirecektir. Bu süreçte her iki kulüp arasındaki pazarlık ve anlaşma detayları belirleyici olacaktır. Bruma’nın geleceği hakkında net bir açıklama yapılana kadar transfer süreci takip edilmeye devam edilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu