Süper Lig

Kartal Yıldız İsimle Anlaştı

Siyah Beyazlı ekibin teknik patronu Şenol Güneş, yıldız oyuncunun transferi için yönetime olumlu raporunu sundu.

Dünya Kupası arasında kamp çalışmaları için Antalya’ya giden Beşiktaş ‘ta sıcak gelişmeler yaşanıyor. Siyah-beyazlılar transferde de girişimlere başladı.

Serdar Sarıdağ’ın Skorer Tv canlı yayınında verdiği habere göre; Beşiktaş ezeli rakibi Fenerbahçe ‘den yapmayı planlıyor. Sarıdağ, “Haberler doğru. Görüşmeler yapılıyor. Devre arasında bu transferin yapılması düşünülüyor.” dedi. İşte detaylar…

“ZAJC HABERERİ DOĞRU! DEVRE ARASINDA ALMAYA ÇALIŞIYORLAR”

“Miha Zajc’ın sezon sonu kontratı bitiyor Fenerbahçe ile ve oynatmıyorlar. Beşiktaş’ın Zajc’ın menajeriyle görüşme gayet doğal ve bu haber doğru. Fenerbahçe’de çok orta saha oyuncusu var. Az şans bulması da normal.

Beşiktaş’ın da ihtiyacı var. Büyük takımlar kendi aralarında oyuncu takasını görüşebilirler ama taraftar baskısı var. Taraftar kasaya değil saha içine bakıyor. Beşiktaş’ın devre arasında Zajc’ı almaya çalıştığını duydum. Görüşmeler sezon sonu için yapılıyor ama öne çekmeye çalışıyorlar. Resmi bir görüşmeden ziyade dolaylı yoldan bir görüşme gerçekleşti çünkü Zajc’ın sözleşmesi devam ediyor. Bu arada menajer Beşiktaş dışında Avrupa’dan da bazı ihtimaller olabilir mi bunu araştırıyor.”

“GÜNEŞ, ONUR BULUT’U İSTEDİĞİNİ AÇIKLAMIŞTI”

“Şenol Güneş, Onur Bulut’u istediğini zaten açıklamıştı. Bu ‘Ben bir sağ bek istiyorum’ demek. Rosier’in ne olacağı belli olmaz bir bakmışsın kırmızı kart görmüş. Rosier sahaya çıktığında bir dahaki maçta oynayıp oynamayacağının endişesi var Şenol Güneş’te…

Galatasaray maçında bir sonraki maçta oynasın diye oyundan aldı. Rosier’in Galatasaray maçı öncesinde ve maçta sakatlıkları oldu. Necip girdi yerine. Karşısında oyuna yeni girmiş bir Kerem vardı. Maç daha farklı da bitebilirdi. Beşiktaş taraftarı kendini yırttı 3 senedir. Beşiktaş’ın kadro planlamasını son 2-3 senedir kim yapıyor çok merak ediyorum. Şenol hoca kadro planlamasına baktığında eksiklikleri gördü. Bu son kadro planlamasını yapan kim gerçekten çok merak ediyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu