Süper Lig

Leventspor Alibeyköy’ü 90+1’de yıktı

İstanbul SAL Klasman B Grubu son hafta maçında Leventspor, Alibeyköyspor’u uzatma dakikalarında bulduğu golle 1-0 mağlup etti.

Burak: Şenol hocam beni düşünüyordur!

Fortuna Sittard ile yollarını ayıran Burak Yılmaz, dün yaptığı açıklama ile aktif futbol kariyerini sonlandırdığını duyurdu. Kendisi, Şenol Güneş ile görüştüklerini belirterek, “Buraya, Şenol hocamın yanından geldim. Hocamın benimle ilgili mutlaka bir düşüncesi vardır, ancak şu anda bana bunu bildirmedi. Tabii ki olmasa da hocayla aramızda en küçük bir bozulma olmaz. Biliyorum ki hocamın aklında benimle ilgili bir şey var. Ben projeden bahsediyorum ve bunun için sabırlı olmak gerekiyor” şeklinde konuştu. Burak Yılmaz’ın bu açıklaması, önümüzdeki sezon Beşiktaş teknik heyetinde bir görev alabileceği şeklinde yorumlandı.

Fortuna Sittard takımıyla olan sözleşmesini sonlandıran tecrübeli futbolcu Burak Yılmaz, aktif futbol kariyerini noktalama kararını dün yaptığı bir açıklama ile duyurdu. Kendisi, milli takımın teknik direktörü Şenol Güneş ile görüştüğünü belirterek, “Buraya, Şenol hocamın yanından geldim. Hocamın benimle ilgili mutlaka bir düşüncesi vardır, ama şu anda bana bunu bildirmedi. Tabii ki olmasa da hocayla aramızda en ufak bir bozulma olmaz. Biliyorum ki hocamın aklında benimle ilgili bir şey var. Ben projeden bahsediyorum ve bunun için sabırlı olmak gerekiyor” şeklinde konuştu. Burak Yılmaz’ın bu sözleri, gelecek sezon Beşiktaş teknik heyetinde bir görev üstlenebileceği şeklinde yorumlandı.

Burak Yılmaz, Türk futboluna kazandırdığı başarılar ve gol krallıkları ile tanınan önemli bir isimdir. Aktif futbol kariyerini noktalama kararı, futbolseverler arasında bir dönemin sonunu temsil ettiği şeklinde yorumlandı. Beşiktaş ile özdeşleşen Burak Yılmaz’ın, takımın eski hocası Şenol Güneş ile olan ilişkisinin hâlâ güçlü olduğu ve gelecekte Beşiktaş teknik heyetinde görev alabileceği tahmin ediliyor. Bu durum, Burak Yılmaz’ın futbol sahnesinden çekildikten sonra da Türk futboluna hizmet etmeye devam edeceği anlamına geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu