Diğer Haberler

Lider Fenerbahçe Çift Maç Haftasına İyi Başladı

Deneyimli yorumcu ve eski futbolcu Rıdvan Dilmen, Ferdi Kadıoğlu hakkında Fenerbahçe’ye rekor bir transfer teklifi gelebileceğini ve genç oyuncunun kulüp tarihinin en pahalı ismi olabileceğini belirtmişti. Napoli’nin oyuncu için dev rakamı gözden çıkarması üzerine Rıdvan Dilmen’in bu sözleri yeniden gündem oldu.

Rıdvan Dilmen’ın Ferdi Kadıoğlu söylemi doğru çıkmak üzere. Genç futbolcunun Fenerbahçe kulüp rekoru kırarak ayrılabileceğini ileri süren Rıdvan Dilmen oldukça konuşulmuştu. Napoli’nin rekor bir teklifle Fenerbahçe’nin kapısını çalacağı ifade edildi. İşte ayrıntılar…

RIDVAN DİLMEN’İN İDDİASI TUTABİLİR
Rıdvan Dilmen’in Fenerbahçe’den rekor kırarak ayrılacağını iddia ettiği 23 yaşındaki futbolcu için resmi temaslar başladı. İtalyan ekibinin devre arasında Fenerbahçe’nin kapısını 25 milyon euroluk rakamla çalacağının ayyuka çıkması üzerine akıllara yine Rıdvan Dilmen’in sözleri geldi.

FERDİ KADIOĞLU KULÜP REKORUNU KIRABİLİR
Ferdi Kadıoğlu’na scout ekibini gönderen İtalyan ekibi, oyuncudan oldukça memnun kaldı. Çizme basınında çıkan haberlere göre; Napoli, Fenerbahçe’nin kapısını 25 milyon euroluk bir teklifle çalacak.

Güncel piyasa değeri 12 milyon euro olan 23 yaşındaki milli yıldız için Fenerbahçe’nin bu teklifi kabul etmesi durumunda, Ferdi Kadıoğlu sarı-lacivertlilerin tarihine geçecek ve en pahalı bonservis bedeli ile satılan futbolcu unvanının sahibi olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu