Diğer Haberler

Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo’nun ‘son dansında’ dünyanın en pahalı maç bileti satıldı

İki süperstarın yeniden bir araya gelmesinin şerefine, maç biletine astronomik bir ücret ödendi.

Biletin başlangıç fiyatı 220.000 Sterlin’di, ancak Müşerref bin Ahmed Al-Ghamdi tarafından 2.2 milyon Sterlin gibi bir ücret ödendi.

FENERBAHÇE’DE ARDA GÜLER SEVİNCİ!

Fenerbahçe Arda Güler ve ailesiyle prensipte anlaştı. 25 Şubat’ta profesyonel kontrat imzalama hakkı kazanacak genç yıldızla 2027-28 sezonu sonuna kadar nikah tazelenecek.

Fenerbahçe ve Arda Güler cephesinden iyi haberler var. Yeniden forma giymeye başlayan 17 yaşındaki oyuncu, futboluyla mutlu ediyor.

Sarı-lacivertli yönetim de kritik bir hamleye hazırlanıyor. Fenerbahçe, Arda Güler ve ailesiyle prensipte anlaştı. Genç futbolcu, 25 Şubat’ta 18 yaşına basacak.

Böylece profesyonel statüde sözleşme imzalama hakkı kazanacak Arda ile hemen beş yıllık yeni kontrat yapılacak.

İŞTE ANLAŞMANIN DETAYLARI

Arda Güler’in yeni sözleşmesi 2027-28 sezon sonuna kadar olacak. Çok tartışılan ‘1500 dakika oynamazsa 5 milyon Euro’ya serbest kalır’ maddesi bu anlaşmada bulunmayacak. Sarı-lacivertliler, çıkış bedeli de koymak istemiyor.

Yöneticiler ile Güler ailesi arasında güvene dayalı bir ilişki var. Yönetimin tavrı, ‘Arda gözbebeğimiz. Değerini bulunca önünü açarız’ şeklinde. Arda’nın Avrupa’da önce Fenerbahçe’yle ses getirmesi hedefleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu