Diğer Haberler

Manchester United, Altay Bayındır İçin Devrede!

Fenerbahçe, yeni sezon öncesi hazırlıklarını sürdürürken transfer çalışmalarını da hız kesmeden devam ettiriyor. Kadrosuna katılan yıldız isimlerle taraftarını heyecana boğan sarı-lacivertli ekip, beklenmedik bir ayrılık haberine hazırlanıyor.

Takvim gazetesinin haberine göre, Manchester United, milli eldiven Altay Bayındır için resmi teklifte bulundu. Ancak Altay Bayındır’ın henüz bu teklife bir cevap vermediği belirtiliyor.

Altay Bayındır’ın sözleşmesinde 6 milyon Euro’luk serbest kalma maddesi bulunuyor. Eğer Altay, teklifi kabul ederse İngiliz ekibi Manchester United, Fenerbahçe ile pazarlık yapmadan 6 milyon Euro bedelini ödeyerek Altay’ı kadrosuna katacak.

Manchester United, Altay Bayındır’ı ikinci kaleci olarak düşünüyor. Ancak Altay’ın Fenerbahçe’de birinci kaleci olarak kalmak istediği, fakat sarı-lacivertli yönetimin bir kaleci transferi gerçekleştirmesi durumunda Altay’ın Manchester United’ın teklifini kabul etme olasılığının yüksek olduğu ifade ediliyor.

Altay Bayındır, geçtiğimiz sezonun ortasında Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzalamıştı. Ancak Sarı-Lacivertliler’in yabancı kaleci transferi gerçekleştirmesi düşünülürse, milli kaleci ile yolların ayrılmasına neden olabileceği belirtiliyor.

Geçtiğimiz sezon sakatlık sebebiyle bir süre sahalardan uzak kalan Altay Bayındır, toplamda 40 karşılaşmada forma giydi ve kalesinde 45 gol gördü. Tecrübeli eldiven, 14 maçta ise kalesini gole kapatarak önemli performanslar sergiledi.

Fenerbahçe camiası, Altay Bayındır’ın geleceği konusunda merakla beklerken, sarı-lacivertli yönetimin nasıl bir karar vereceği ise yakın zamanda netlik kazanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu