Diğer Haberler

Mardin 1969 Spor’da transfer hareketliliği

Mardin 1969 Spor, gelecek sezon için kadro planlaması yapmak amacıyla iç ve dış transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Real Madrid’in Arda Güler teklifi. Fenerbahçe’nin aklını çeldi

Real Madrid’in Fenerbahçe’ye yapmayı planladığı teklif ortaya çıktı ve Fenerbahçe’nin bu teklife sıcak baktığı belirtiliyor. Arda Güler, Avrupa’nın önde gelen kulüplerinin dikkatini çekerken, Real Madrid’in teklifi merak konusu oldu.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Arda Güler ve ailesiyle bir dizi toplantı gerçekleştirdi, ancak genç oyuncuyu takımda tutma konusunda ikna edemedi. Arda Güler’in serbest kalma maddesi 17.5 milyon euro olduğu için, Avrupa’da oynamak istediği açıkça belirtilmişti.

Real Madrid’in diğer kulüpler gibi hemen 17.5 milyon euro ödeyip Arda’yı transfer etmek gibi bir düşüncesi olmadığı ifade ediliyor. Bunun yerine, Real Madrid, Arda’nın bedelini ödeyerek transferi tamamlayacak ve ardından genç oyuncunun bir yıl daha Fenerbahçe’de kiralık olarak kalmasına izin verecek.

Fenerbahçe’nin bu teklife sıcak bakabileceği belirtiliyor. Yani, Arda Güler’in bir yıl daha takımda kalması ve daha sonra Real Madrid’e katılması konusunda anlaşmaya varılabilir. Bu durumda, Fenerbahçe hem oyuncusunu bir sezon daha elinde tutacak hem de Real Madrid ile işbirliği yaparak Arda’nın Avrupa’da deneyim kazanmasına yardımcı olacak.

Bu gelişmeler, Arda Güler’in geleceğiyle ilgili heyecanı arttırırken, Türk futbol camiası da Real Madrid’in ilgisini yakından takip etmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu