Diğer Haberler

Mikel Arteta’dan Pep Guardiola itirafı: “Başka birini tercih ederdim!”

Arsenal Menajeri Mikel Arteta’dan Manchester City’nin hocası Pep Guardiola itirafı: “Guardiola’dan başka birini tercih ederdim”

ATTILA SZALAI İÇİN DEV TEKLİF!

Rıdvan Dilmen’in Ümraniyespor maçı sonrası Attila Szalai’yle ilgili sarf ettiği transfer sözleri gündemdeki sıcaklığını korurken İngiliz basını flaş bir haber geçti. Ada’da çıkan habere göre Liverpool, Virgil van Dijk’ın sakatlığı sonrası Attila Szalai’yi transfer etmek istiyor.

RIDVAN DİLMEN, ATTILA SZALAI TRANSFERİNİ İMA ETMİŞTİ

Rıdvan Dilmen de son maçın ardından Attila Szalai’nin satılabileceğini söylemişti. Ünlü yorumcu çift haneli teklifin gelmesi durumunda Fenerbahçe’nin Szalai’yi elden çıkarması gerektiğini belirtmişti. Rıdvan Dilmen’in bu sözlerinin ardından İngiliz basınında çıkan transfer haberleri dikkat çekti.

“MACAR VAN DIJK”

Haber detayında Fenerbahçe’nin Kim Min-Jae satışına da vurgu yapılırken, Attila Szalai’nin maliyetinin Güney Koreli stoperden düşük olduğu belirtildi. Bunun yanı sıra Attila Szalai’ye ülkesinde ‘Macar Van Dijk’ yakıştırması yapıldığına da değinildi.

GEÇİCİ DEĞİL KALICI

Attila Szalai’den övgüyle bahseden İngilizler, Macar stoperin geçici bir çözüm olarak görülmediğini dile getirdi. 25 yaşındaki stoperin fizik gücü, hızı ve isabetli uzun paslarıyla da Van Dijk’ı anımsattığı vurgulandı.

2,2 MİLYON EURO ÖDENMİŞTİ

Fenerbahçe Attila Szalai’yi 2020-21 sezonunun ara transfer döneminde 2,2 milyon euro karşılığında Apollon Limassol’den transfer etmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu