Süper Lig

Milli Yıldız Kartal Oluyor

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Amir Hadziahmetovic’e teklif edilen bonservis sonrasında, Ozan Tufan isteğini tekrarladı.

Hadziahmetovic’ten, Jean Lucas’a, Zdjelar’a kadar Beşiktaş’a yazılmayan ön libero kalmadı… son olarak Konyaspor’un Boşnak oyuncusuyla 3+1 milyon Euro’luk bonservis bedeli karşılığında anlaşma yapıldığı iddia edildi. Rakamlar buralara gelmişken, Şenol Güneş eski bir isteğini tekrarladı. “O paraları vereceksek Ozan Tufan’ı alalım” dedi.

”OZAN TUFAN KOŞARAK GELİR”

Orta sahada oynayacak bir oyuncuya 5 milyon Euro verecek kapasiteleri olması durumunda bu paranın Ozan’a verilmesini isteyen Güneş, “çocukluğundan beri tanıyorum. Doğru teknik adamın elinde milli takıma yükselecek ilk oyuncu. İngiltere’de keyfi yerinde değil. İstersek koşa koşa gelir” diyerek Başkan Ahmet Nur Çebi’yle bir konuşma yaptı.

FATURA OZAN TUFAN’A ÇIKTI

Hull City’nin genç teknik direktörü Rosenior, 1-1 biten Blackpool maçının faturasını Ozan’a çıkardı. O maçtan sonra Ozan’ı kulübeye çekti. Ozan o haftadan sonra 3-0 kazanlan QPR maçında 11 başladı. Ancak sol kanat olarak kullanıldı. 75’te oyundan alındı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu