Süper Lig

Nathan Redmond, Beşiktaş’a Veda Etti!

Nathan Redmond, sosyal medya hesabından Beşiktaş’tan ayrıldığını duyurarak bir veda mesajı paylaştı.

Yaptığı açıklamada, “İlk günümden beri bana sadece sevgi ve destek gösterdiniz. Vodafone Park’ta geçirdiğim akşamlar, derbi maçları ve diğer birlikte yaşadığımız anlar – hem zor dönemlerde hem de harika dönemlerde – sizler her zaman inanılmaz ve gürültülü desteğinizi sağladınız. Sizlerin dünyadaki en iyi taraftarlar olduğunuzu fark etmemi sağladınız!” ifadelerine yer verdi.

Redmond, ailesiyle birlikte geri dönmeyeceği ve bu sezon siyah-beyaz formayı giymeyeceği için zor bir karar aldığını belirtti. Ancak, Beşiktaş ile geçirdiği bir sezon boyunca birlikte yaşadıkları özel anılar ve hikayeler için hayat boyu Beşiktaş taraftarlarına minnettar olacağını ifade etti.

Gelecekte de takımı her zaman takip edeceğini belirten Redmond, bundan sonrası için Beşiktaş’a en güzel şanslar diledi.

Redmond, Beşiktaş ile geçtiğimiz sezon 28 maça çıkarken, 6 gol ve 6 asistlik bir performans sergilemişti.

Bu duyuru, hem Beşiktaş taraftarları hem de futbolseverler arasında duygusal bir etki yarattı. Redmond’ın veda mesajı, Beşiktaş taraftarlarına olan minnettarlığını ve takımla yaşadığı birlikteliği vurgularken, gelecekteki kariyeri ve takımın başarısını da yakından takip edeceğini belirtti.

Beşiktaş yönetimi de Redmond’a teşekkür ederek gelecekteki kariyerinde başarılar diledi. Bu ayrılığın ardından Beşiktaş’ın yeni transfer planlamaları ve gelecek sezon için takımın güçlendirilmesi konularında daha fazla gelişme bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu