Diğer Haberler

Osayi Samuel Yuvadan Uçuyor

Fenerbahçe’nin deneyimli futbolcusu Bright Osayi-Samuel’e İngiltere Premier Lig’den talip çıktı.

Fenerbahçe’deki formuyla taraflı tarafsız herkesin dikkatini çeken Bright Osayi-Samuel, yeni sezon öncesi Fenerbahçe’ye veda edebilir. İngiliz ekiplerinin radarındaki Bright Osayi-Samuel için Fenerbahçe’ye piyango gibi bir teklif gelmek üzere.

BRİGHT OSAYİ-SAMUEL SAĞ BEKTE KENDİNİ BULDU

2020-21 sezonunun ara transfer döneminde kadroya katılan Bright Osayi-Samuel, sağ açıkta vasat bir performans sergilemiş ancak bu sezon sağ beke evrilen 24 yaşındaki oyuncu adeta seviye atlayarak Fenerbahçe’nin yükselişindeki başrol isimlerden biri haline gelmişti.

10 MİLYON EUROLUK TEKLİFLE GELİYORLAR

Fenerbahçe, sadece 508 bin euro karşılığında transfer ettiği Bright Osayi-Samuel için astronomik bir teklif almaya hazırlanıyor. İngiltere basınında yer alan habere göre Brentford, Bright Osayi-Samuel için Fenerbahçe’nin kapısını 10 milyon euroluk teklifle çalmaya hazırlanıyor.

FENERBAHÇE KABUL EDEBİLİR

Haber detayında Fenerbahçe’nin Bright Osayi-Samuel için söz konusu rakamı kabul edebileceği belirtilirken Brentford’un transfer penceresinin açılacağı 17 Haziran tarihinde işi resmiyete dökeceği aktarıldı.

TAM 20 KATINA GİDİYOR

Transferin gerçekleşmesi halinde Fenerbahçe oyuncuyu satın aldığı bedelin yaklaşık 20 katına elinden çıkarmış olacak. Brentford’dan iki yöneticinin Bright Osayi-Samuel’i QPR ve Blackpool günlerinden tanıdığı ve transferde camiaya olumlu referans verdiği belirtiliyor.

BRİGHT OSAYİ-SAMUEL’İN FENERBAHÇE KARNESİ

Güncel piyasa değeri 8 milyon Euro civarında olan Bright Osayi-Samuel, Fenerbahçe kariyeri boyunca çıktığı 62 maçta 3 gol ve 6 asistlik performansla oynadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu