Diğer Haberler

Ozan Tufan’ın dünyası başına yıkıldı!

Türk futbolunun önemli isimlerinden Ozan Tufan’ın kariyerinde yaşadığı inişli çıkışlı dönem devam ediyor. Henüz 27 yaşında olmasına rağmen, istikrarlı bir performans sergilemekte zorlanan futbolcu, son olarak milli takım aday kadrosuna çağrılmadı ve büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.

Ozan Tufan, daha önce de Hull City’deki performansıyla bekleneni verememişti. Ülkemize dönme fikrini aklından çıkarmayan Ozan Tufan, Beşiktaş’a transferi konusunda gündemde yer alıyor. Geçmişte Şenol Güneş yönetiminde Bursaspor’da parlak bir performans sergileyen futbolcu, eski hocasıyla yeniden bir araya gelerek kariyerindeki eski günlerine geri dönmeyi hedefliyor.

Son olarak A Milli Futbol Takımı aday kadrosuna çağrılmaması, Ozan Tufan’ın moralini oldukça bozdu. İngiliz ekibinden ayrılmak isteyen deneyimli futbolcu, Şenol Güneş’in takımında yeniden vitrine çıkmak istiyor. Yeni sezon öncesi Süper Lig’e dönmesi beklenen Ozan Tufan, hayallerini gerçekleştirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Türk futbolu açısından büyük umutların bağlandığı Ozan Tufan, geçmişte sergilediği performansı tekrar yakalamak için büyük bir mücadele veriyor. Beşiktaş’a transferinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği ise futbol dünyasında merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu