Diğer Haberler

Pelkas Yuvadan Uçuyor

Fenerbahçe ile 1 yıl daha sözleşmesi olmasına rağmen gözden çıkarılan 28 yaşındaki Yunan oyuncu Dimitrios Pelkas ile yollar ayrılıyor.

Dimitris Pelkas’da yolun sonuna gelindi. Fenerbahçe’nin 2020-21 sezonu başında 2,2 milyon euro karşılığında kadrosuna kattığı 28 yaşındaki futbolcu, Sarı-Lacivertlilere veda ediyor. Dimitris Pelkas’ın yeni adresi de şekilleniyor.

DİMİTRİS PELKAS’A YOL GÖRÜNDÜ

Erol Bulut yönetimindeki Fenerbahçe’de takımın en önemli oyuncusu olan Dimitris Pelkas, bu sezon yaşadığı sakatlıklarla gözden düşmüştü. Sarı-Lacivertliler, sözleşmesinin son yılına giren Pelkas’ı gönderip transferde hem yer hem de kaynak yaratmak istiyor.

FENERBAHÇE EN AZ 4,5 MİLYON EURO BEKLİYOR

Fenerbahçe’nin Dimitris Pelkas’tan en az 4,5 milyon euro gelir beklediği belirtiliyor. 28 yaşındaki futbolcu bu sezon toplam 33 maça çıkıp 5 gollük katkı verdi.

PELKAS’IN ALTERNATİFİ BELİRLENDİ

Öte yandan Fenerbahçe, Pelkas’ın yerine transfer edeceği ismi de belirledi: Lamkel Ze. Bonservisi Royal Antwerp’te olan 25 yaşındaki sol kanat oyuncusu için temaslar başladı. Fransız basını flaş gelişmeyi resmen duyurdu.

5 MİLYON EUROLUK TEKLİF

Fenerbahçe’nin oyuncu için 5 milyon euroluk teklif yapacağı ve Royal Antwerp’le olan yakın ilişkilerini de kullanarak transferi bitirebileceği bilgisi haber detayında geçildi. Öte yandan haberde Lamkel Ze için Trabzonspor’un de devrede olduğu belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu