Süper Lig

Rachid Ghezzal, Suudi Arabistan yolcusu

Beşiktaş, yeni sezon öncesi hazırlıklarını sürdürürken, Cezayirli yıldızı Rachid Ghezzal’a sürpriz bir takımın talip olduğu ortaya çıktı. Suudi Arabistan’ın Al-Shabab takımı, Ghezzal için teklifte bulundu.

Geçtiğimiz sezon sakatlıklar nedeniyle beklentilerin altında kalan Rachid Ghezzal’a, Suudi Arabistan ekibi Al-Shabab tarafından ilgi gösterildiği bildirildi. Aynı zamanda Lille’den Adam Ounas’ı da isteyen Al-Shabab’ın, her iki oyuncu için teklif gönderdiği ifade edildi.

Beşiktaş yönetimi, Rachid Ghezzal ve Adam Ounas ile görüşmelere devam ederken, teknik direktör Şenol Güneş’in Ghezzal için “maç eksikliği var” şeklinde yaptığı açıklamanın ardından kulüp yönetimi satış konusunda açık kapı bıraktı.

Rachid Ghezzal, geçen sezon Beşiktaş formasıyla sakatlıklarla mücadele etmek zorunda kalmış ve beklenen performansı gösterememişti. Ancak hâlâ yetenekli bir futbolcu olarak kabul ediliyor ve Suudi Arabistan’dan gelen teklif, oyuncunun geleceği üzerinde belirleyici olabilir.

Beşiktaş yönetimi, Ghezzal’ın durumunu değerlendirirken, transfer teklifine açık bir yaklaşım sergiliyor. Ghezzal’ın takımdan ayrılması halinde, Beşiktaş’ın gelecekteki transfer planlamaları da etkilenebilir. Öte yandan, Rachid Ghezzal’ın gelecek kararı henüz netlik kazanmamış durumda ve görüşmeler devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu