Diğer Haberler

“Rakipler bu stattan kolay kolay çıkamayacak”

Fenerbahçe, İsmail Kartal’ın liderliğinde, önümüzdeki sezon Süper Lig’de şampiyonluk özlemini sonlandırmayı amaçlıyor. İddialı bir kadro oluşturma hedefiyle hareket eden sarı-lacivertli ekip, transfer konusunda yıldız bir futbolcuyu ikna etmeyi başardığı kaydediliyor. Ayrıca, Fenerbahçe’nin söz konusu oyuncunun kulübüyle pazarlıkların son aşamalarında olduğu belirtiliyor.

Geçtiğimiz sezonu Süper Lig’de ikinci sırada tamamlayan Fenerbahçe, gelecek sezon şampiyonluk isteğiyle hareket ediyor.

Milliyet gazetesinde yer alan habere göre; transfer çalışmalarına ara vermeden devam eden sarı-lacivertli ekip, yıldız bir futbolcunun takıma katılımını sağlamak için başarılı bir çaba sergiledi.

İlk hedef, Rade Krunic

Fenerbahçe’de teknik ekip ve futbolcular zorlu mücadelelere hazırlanırken, yönetim ise 6 numara pozisyonu için transfer çalışmalarını yoğunlaştırmış durumda.

Sarı-lacivertlilerin öncelikli hedefi, Rade Krunic… Teknik Direktör İsmail Kartal’ın takımında görmeyi çok istediği deneyimli futbolcu için yöneticilerin çeşitli çabalar sarf ettiği öğrenildi.

İkna edici adımlar atıldı

Fenerbahçe’nin oyuncuyu transfer etme konusunda başarılı bir ikna süreci geçirdiği ve Milan kulübüyle de transfer pazarlıklarının son aşamaya geldiği ifade ediliyor. Sarı-lacivertliler, Krunic transferinde herhangi bir aksilik yaşanması durumunda rotayı İngiltere’ye çevirmeyi planlıyor.

Krunic transferi gerçekleşmezse, Branco ve Ndidi gibi alternatifler değerlendirilecek ve Fenerbahçe’nin 6 numara pozisyonu arayışı son bulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu