Süper Lig

Rakitksyi ile yollar ayrıldı!

Dele Alli için bambaşka bir ikinci devre yaşanacak… Beşiktaş’ta Dünya Kupası için verilen ara Şenol Güneş için büyük bir şans oldu.

Beşiktaş’ın İngiliz yıldızı Dele Alli için teknik direktör Şenol Güneş özel bir program uygulamaya hazırlanıyor. Başarılı oyuncunun tüm limitlerini zorlayacak olan kurt teknik adam, yoğun antrenman programıyla Dele Alli’yi bezdirecek.

DELE ALLİ’YE ŞENOL GÜNEŞ DOKUNUŞU

Spor Toto Süper Lig’de 13 maç sonunda 22 puan toplayarak lider Fenerbahçe’nin 7 puan gerisinde Dünya Kupası arasına giren Beşiktaş’ta teknik direktör Şenol Güneş, devreye giriyor.

Valerien Ismael’in kötü gidişatı engelleyememesi sonrasında takımın başına getirilen başarılı hoca, İstanbul’daki hazırlıkları tamamladı. Güneş, 5-16 Aralık tarihleri arasında Antalya’da yapılacak kampta performanslarından memnun olmadığı 4 isimle yakından ilgilenecek.

VALENTIN ROSIER

Takımın her bölgesinde gelişim kaydetmeyi planlayan tecrübeli hoca, ilk dokunuşu Valentin Rosier’e yapacak. Rachid Ghezzal’ın sakatlanması sonrasında performansında düşüş yaşayan Fransız sağ bek, sağ koridor için yeni partneri Cenk Tosun’la beraber çalışacak.

JOSEF DE SOUZA

Josef de Souza’nın sezon başındaki ameliyatı sebebiyle kondisyon eksiği yaşadığını gözlemleyen Şenol Güneş, tecrübeli futbolcuya ekstra idmanlarla eski formunu geri kazandırmayı amaçlıyor.

DELE ALLI

Hazırlık maçlarında daha etkin görüntü sergileyen Dele Alli’ye de yoğun antrenman programı uygulayacak olan Güneş, saha içinde İngiliz futbolcunun tüm limitlerini zorlayacak.

JACKSON MULEKA

Jackson Muleka’nın içine kapanık bir oyuncu olduğunu gözlemleyen Güneş, hem ekstra idmanlarla oyuncusunu güçlendirecek hem de bire bir yapacağı görüşmelerle Muleka’nın kabuğunu kırarak iletişime daha açık olmasını sağlayacak. Güneş, bu dörtlünün performansını üst seviyeye çıkararak Antalya kampı sonrası takımın da gücünü yükseltmeyi amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu