Diğer Haberler

Real Madrid, Arda Güler İçin Devrede!

İspanyol devi Real Madrid, yaz transfer dönemi için Türkiye’ye rotasını çevirerek Fenerbahçe’nin genç yeteneği Arda Güler’i transfer etmek istediği iddiaları İspanyol basınında yer aldı. Real Madrid Başkanı Florentino Perez’in orta sahaya iki yeni transfer yapmak istemesiyle beraber Arda Güler ve Jude Bellingham’ın isimleri sık sık kulüple anılıyor.

18 yaşındaki Arda Güler’in yeteneği dünya kulüplerinin dikkatini çekmiş durumda. Güncel piyasa değeri 11 milyon Euro olan genç oyuncu için Atletico Madrid ve Sevilla’nın da ilgilendiği belirtiliyor.

Real Madrid’in bu transfer için Fenerbahçe ile şartları konuşmak adına görüşme yapacağı iddia ediliyor. Arda Güler’deki potansiyelin farkında olan İspanyol kulübü, genç yeteneği kadrosuna katmak için görüşmeleri hızlandırmaya karar verdi.

Fenerbahçe’nin kapısını çalan Real Madrid’in Arda Güler transferinde ne kadar ısrarcı olacağı ve bu transferin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği ise henüz belli değil. Ancak İspanyol devinin genç yeteneği takımına kazandırmak için çalışmalarına devam etmesi bekleniyor.

Real Madrid’in Arda Güler’i kadrosuna katması halinde, Türk oyuncunun hem İspanyol futbolunda hem de Avrupa futbolunda adından sıkça söz ettireceği tahmin ediliyor. Bu transferin gerçekleşmesi durumunda, Arda Güler kariyerinde yeni bir sayfa açarak büyük bir fırsat yakalayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu