Diğer Haberler

Reha Kapsal’dan Fenerbahçe İddiası

A Spor yorumcusu Reha Kapsal, Gençlerbirliği maçında alınan mağlubiyetten sonra Erol Bulut’un istifa edebilecğei söyledi.

Erol Bulut’un takımdan ayrılmasını beklediğini söyleyen Reha Kapsal, sezon sonuna kadar takımın başında yer alacak ismi de açıkladı.

Kapsal konuya ilişkin olarak şu ifadeleri kullandı:

“Yarın Emre Belözoğlu takımın başında çıkabilir. Bu mağlubiyetten sonra Erol Bulut istifa edebilir!”

“Sırf Pelkas’ı sola kilitlemesi sebebiyle Erol Bulut gönderilmelidir. Bu sezon Fenerbahçe’nin 4 tane iyi oynadığı maç yok. Bu kadar yatırım yapmış, bu kadar para vermiş… Pelkas’ı sol bek yapıyorsun, bu bile bir görev bırakma sebebidir. Bu futbol ciddiyetsizliğidir ve bir teknik adamın yetersizliğidir.

“Novak’ı oyundan alıyorsun, tüm forvetleri oyuna sokuyorsun ama Caner’i kenarda tutuyorsun. Sol beke Pelkas, önüne de İrfan alıyorsun. Kusura bakma ama burası Fenerbahçe. Egolarını önüne koyamazsın

Erol bulut sırf egosu yüzünden Caner Erkin’i oyuna almıyor ve Pelkas’ı sol beke çekiyorsa ben bu teknik direktörü 1 saatte gönderirim.”

Bir Yorum

  1. Takım içindeki futbolcularında gördüğü ve Caner Erkinin dile getirdiği (güç gösterisi adına kadro dışı bırakıldığı) Erol Bulut hariç herkesin de dile getirdiği takımın daha hücuma dönük oyun oynaması gerekirken, takıma orta sahada top döndürmeyi maharet sanan Erol Bulut’un, amacı şampiyonluk olan bir takımın başında olmaması gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu