Diğer Haberler

Rıdvan Dilmen, Rizespor Maçını Değerlendirdi

Fenerbahçe’nin Rizespor maçında galibiyet ve kadrosunu değerlendiren Rıdvan Dilmen, maç sonu önemli açıklamalarda bulundu.

Son haftalarda kazamakta zorlanan ve zirve yarışından uzaklaşan Fenerbahçe, Rizespor galibiyeti ile moral buldu.

TRT Spor’da konuşan Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’nin performansını değerlendirdi ve teknik direktör Pereira’nın oyuncu tercihlerini yorumladı.

Fenerbahçe’nin uzun vadede ligi 2-3 sene forse edebileceğini söyleyen Rıdvan Dilmen, “Ali Koç’un geldiğinden beri planlanan en iyi yapılanma olduğunu düşünüyorum. Teknik direktörün kötü performansına rağmen iyi bir kadrosu olduğunu düşünüyorum. Appiah ve Anelka’lı kadrodan sonra gördüğüm en güçlü kadro. Ve 3-4 seneyi forse edebilecek bir kadro. Fenerbahçe’nin 1-2 yıl içerisinde forse edeceğini, diğer kulüpler eğer çok güçlenmezlerse çok güçlü bir Fenerbahçe’nin doğru transferlerle 2-3 seneye ligde ağırlığını koyma ihtimalini yüksek görüyorum.” dedi.

Fenerbahçe’nin Çaykur Rizespor karşısındaki oyun kalitesini beğendiğini söyleyen Rıdvan Dilmen, “Pereira, Mesut Özil ile Ferdi’yi alkışlatmak için oyundan çıkardı. Doğru da yaptı. Mesut’u çıkarıp Arda’yı alması da bir jestti aslında. Ben ilk kez Mesut’la Pereira’nın maçı birlikte mutlu bitirdiklerini gördüm.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu