Diğer Haberler

Rıdvan Dilmen, Yeni Hoca İçin Ateşi Yaktı!

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Karagümrük Fenerbahçe maçından sonra değerlendirmelerde bulundu.

Koskoca Fenerbahçe’yi ne hale düşürdüler?” diyen Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörüyle ilgili ise “Slaven Bilic olur mu, olur. Türkiye’de çalışmış, coşkulu. Entelektüel bir isim ama benim aklımdaki o değildi. Ben olsam parayı veririm kimsenin ‘gık’ diyemeyeceği birini getiririm.” ifadelerini kullandı.

Rıdvan Dilmen’in konuya ilişkin açıklamaları:

  • “Fenerbahçe, eğer Zeki hocayla falan devam ederse, Ali Bey de sıkıntı yaşar.”
  • “Fenerbahçe ile Kenan Koçak görüştü mü, bilmiyorum. Önce Hamit Altıntop’un, ardından Nihat Özdemir’in açıklamaları var. Bu demeçleri niye verdiriyorsunuz? Burası Fenerbahçe, gelmek isteyen 50 tane hoca var. Buraya kimler geldi… Fenerbahçe bu durumda mı ya?”
  • “Fenerbahçe’nin tartışılmaz bir teknik direktörü getirmesi lazım. Bundan sonra bir ileri bir geri gider takım. Coşkuyu ortaya çıkaracak birisinin olması lazım. Fenerbahçe, kendi sahasında Beşiktaş’a 4-3 kaybetti, Pancu’nun kaleye geçtiği maçta. Maçın ardından Fenerbahçeli taraftarlar, takımı alkışladı. Yeni teknik direktörün de o zamanki gibi coşkuyu ortaya çıkaracak birisi olması lazım.”
  • “Fenerbahçe’nin önünde bazı seçenekler var; 1- Sezonu Tahir hoca ile tamamlayalım, Zeki hoca ile tamamlayalım, İsmail Kartal ile tamamlayalım ya da 1.5 yıllık, 2.5 yıllık tartışılmayacak birisini getirelim.”
  • “Löw gelecek mi, ben bilmiyorum. Yazılıyor falan ama ben bilmiyorum. Gelsin de istemem. Adanaspor ile küme düşmüştü. Löw nereden çıktı. Fenerbahçe’nin gündeminde Löw yok. Ben demiyorum, kendisi diyor.”
  • “Slaven Bilic olur mu, olur. Türkiye’de çalışmış, coşkulu. Entelektüel bir isim ama benim aklımdaki o değildi. Ben olsam parayı veririm kimsenin ‘gık’ diyemeyeceği birini getiririm.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu